Eladó lakás Budaörs, Lakótelep, Puskás Tivadar út 14 32 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9009201
Feltöltve: ma

Budaörs eladó társasházi lakás 1 szobás: 56 millió Ft

56 millió Ft
1,75 millió Ft/m²
32 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Budaörsön, a Puskás Tivadar úton eladó egy 32 m² alapterületű, földszinti, parkosított udvarra néző lakóparki lakás. A lakáshoz tartozik egy 7 m²-es terasz, valamint egy 5 m²-es pincei tárolóhelyiség. A lakás parkosított, csendes, zöld kertre néz. A lakópark 2005-ben épült, a kornak megfelelő műszaki elvárások szerint. A ház szigetelt, akadálymentesített, mélygarázzsal, felvonókkal rendelkezik, lakóközössége csendes, tiszta, kulturált. A lakás saját vízórával, hőmennyiségmérővel rendelkezik. A fűtés központi kazánról történik. Helyiségek négyzetméter megoszlása: Szoba: 20 m² Fürdőszoba: 4,2 m² Konyha: 3,8 m² Előszoba: 3 m² A körbekerített, fásított, parkosított lakópark ideális helyen fekszik: Auchan, Ikea, Decathlon pár perc sétára. Az 1-es út, az autópálya és a buszvégállomás közelségének köszönhetően Budapest központja autóval 10 perc, tömegközlekedéssel maximum fél óra. Ár: 56 millió Ft Kérésre további információt, képeket küldök. Ingatlanközvetítők szolgáltatásait nem kívánjuk igénybe venni.

Tulajdonságok

Típus:
Társasházi lakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
2005
Terasz:
7 m²
Energetikai besorolás:
B
akadálymentesítettamerikai konyhabeépített konyhabútorbelsőkertcsatornacsendesgázgépesítetthőszigeteltjó beosztásújó közlekedésűkaputelefonkertkertkapcsolatosliftösszkomfortospinceredőnyszigeteltteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel