Hirdetéskód: 9014108
Frissítve: ma
Budapest I. kerület eladó társasházi lakás 2+1 fél szobás: 120 millió Ft
120 millió Ft
1,94 millió Ft/m²
62 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Csendes, 62 nm-es, 2,5 szobás lakás eladó a Várnegyed lábánál (I. kerület, Donáti utca)
Ingatlanközvetítők segítségét nem kérem.
Kérésre e-mailben képeket küldök.
Budapest I. kerületében, a Donáti utca csendes, egyirányú szakaszán eladó egy 3. emeleti, 62 négyzetméteres, 2 és fél szobás lakás.
Az ingatlan elosztása és jellemzői:
A lakás kiváló, élhető elrendezésű, kétoldali fekvésének köszönhetően rendkívül világos. Egyik fele a hangulatos utcára, míg a másik fele a társasház belső, zárt, zöld kertjére néz, biztosítva a teljes nyugalmat a belváros szívében.
Alapterület: 62 nm (2 egész szoba + 1 félszoba)
Állapot: Átlagos állapotú, így saját ízlés szerint alakítható vagy befektetés esetén azonnal kiadható.
Felszereltség: Klimatizált.
Fűtés és melegvíz: Gázkonvektoros fűtés, a melegvizet gázbojler biztosítja.
Lokáció és közlekedés:
A környék ellátottsága és tömegközlekedése sétatávolságra is tökéletes:
A Batthyány tér (M2 metró, HÉV, buszok és villamosok) mindössze 5 perc gyalog.
A Halászbástya és a Budai Várnegyed szintén 5 perc alatt elérhető.
A közelben boltok, éttermek, iskolák és gyógyszertárak is megtalálhatók.
Ez az ingatlan ritka adottságai, kiváló mérete és elhelyezkedése miatt tökéletes választás saját otthonnak, de lokációja révén befektetésnek, hosszú vagy rövid távú kiadásra is kiemelkedő lehetőség.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
4
Átlagos
Gáz (konvektor)
1969
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 797 2
Hitelkalkulátor
Második évtől