Hirdetéskód: 8994602
Feltöltve: 10 napja
Budapest VI. kerület eladó társasházi lakás 2+1 fél szobás: 147,5 millió Ft
147,5 millió Ft
1,51 millió Ft/m²
98 m²
2+1 fél szoba
3. emelet
Eladó egy 98 nm-es, tágas, világos polgári lakás a Bajcsy-Zsilinszky út egyik legszebb és kívülről
Eladó egy 98 nm-es, tágas, világos polgári lakás a Bajcsy-Zsilinszky út egyik legszebb és kívülről teljesen felújított épületében.
A lakás a 3. emeleten található, ami érezhető előnyt jelent: távolabb van az utcai zajtól és a forgalommal járó kellemetlenségektől, miközben megmarad a belvárosi élet minden előnye.
A lakás egyik fő értéke a két nagyméretű, egymásba nyitható szoba, amelyeket egy elegáns üvegezett ajtó köt össze. Ez a megoldás ritka, és kifejezetten alkalmas egy nagyvonalú nappali tér kialakítására.
Helyiségek:
- 2 nagyszoba (egybenyitható)
- 1 félszoba (dolgozó / háló)
- konyha
- kamra
- fürdőszoba
- külön mosókonyha
- előszoba
Műszaki állapot:
A lakás 1997-ben teljes műszaki felújításon esett át:
- villany-, víz- és gázvezetékek cseréje
- turbós gázkazán
- hangszigetelt, dupla üvegezésű nyílászárók
A lakás jelenlegi állapotában is esztétikus, gondosan karbantartott, klasszikus hangulatú enteriőrt képvisel. A terekhez jól illeszkedő berendezés és az ingatlan karaktere egyaránt a nagypolgári stílust erősíti.
A hirdetésben szereplő bútorok és berendezési tárgyak nem képezik a vételár részét.
Az ingatlan ugyanakkor azonnal költözhető, és igény szerint tovább alakítható — attól függően, hogy az új tulajdonos a klasszikus hangulatot kívánja megőrizni, vagy modern irányba vinné tovább.
Épület:
Rendezett, kívülről felújított, esztétikus társasház, amely kiemelkedik a környéken található házak közül.