Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Magdolnanegyed 82 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8874530
Frissítve: 1 hónapja

Budapest VIII. kerület eladó társasházi lakás 3 szobás: 68,45 millió Ft

Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
68,45 millió Ft
834,7 ezer Ft/m²
187 013 Euro
2 280,65 Euro/m²
82 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Felújításra váró,eladásra kínált 82 nm ingatlan akár két lakás kialakítására is alkalmas , nagy belmagasságú ezért jól galériázható. Rendezett társasházban, jó a lakóközösség, kedvező a közösköltség jellemzi az ingatlant. A lakás három egymástól külön nyílóan is megközelíthető szobából, egy konyhából, külön wc-ből, fürdőszobából és közlekedőből áll, nagy belmagasságú ezért jól galériázható.Az eladó magánszemély, ingatlanosok kérem ne keressenek.

Tulajdonságok

Típus:
Társasházi lakás
Szintek száma:
5

Kukucskáné Száraz Katalin
+36 30 349 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KS
Kukucskáné Száraz Katalin
+36 30 349 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

KS
Kukucskáné Száraz Katalin
+36 30 349 0

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem