Eladó lakás Budapest VIII. kerület, Palotanegyed, József körút 35 84 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8874792
Frissítve: 2 hónapja

Budapest VIII. kerület eladó társasházi lakás 3+1 fél szobás: 95 millió Ft

95 millió Ft
1,13 millió Ft/m²
84 m²
Alapterület
3+1 fél szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Belvárosi, mégis csendes élhető lakást keresel magadnak, vagy a családodnak, de kiadható is legyen azonnal, ha úgy tetszik?Közlekedés is jó legyen és minden karnyújtásnyira legyen?Talán befektetni szeretnél? Ez a lakás tökéletes választás! 84nm, 4-6 villamos, metró a ház elött.A lakás mégis csendes.Rendezett, karbantartott ház,azonnal költözhető vagy kiadható lakás.3 külön bejáratú szoba+ nappali/étkező . 2 szoba galériázott.Családoknak, de befektetésnek is tökéletes. Magánszemélytől eladó, ingatlanosok kérem, ne hívjanak. Sürgősen eladó!

Tulajdonságok

Típus:
Társasházi lakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1900
Energetikai besorolás:
A
Napelem:
Nincs
biztonsági ajtórácscsatornagázjó közlekedésűliftösszkomfortosparkettásvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 70 317 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 320 664 Ft
Második évtől
408 837 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.