Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Vizafogó 38 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Vizafogó 38 nm
Eladó lakás Budapest XIII. kerület, Vizafogó 38 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8995626
Frissítve: 9 napja

Budapest XIII. kerület eladó társasházi lakás 2 szobás: 89,9 millió Ft

89,9 millió Ft
2,37 millió Ft/m²
38 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Budapest XIII. kerületében, a Marina parton, a 2021-ben átadott Marina Life by Cordia társasház első ütemében eladóvá vált egy 3. emeleti, 38 m²-es, teljes értékű hálószobával rendelkező, nyugati tájolású, belső pihenőkertre néző lakás. Az ingatlan újszerű állapotú, és tartozik hozzá egy 8 m²-es erkély, amely a nappaliból és a hálószobából is megközelíthető. Főbb jellemzők: 38 m² lakótér + 8 m² erkély. Kádas fürdőszoba (a nagyobb, feláras katalógusból választott káddal és mosdókagylóval). Egyedileg gyártott előszoba- és hálószobabútor. Szintén egyedi konyhabútor Bosch és AEG gépekkel. 3,5 kW-os klíma a nappaliban, amely az egész lakás hűtésére alkalmas. Elektromos redőnyök és szúnyogháló. A társasház kiváló közös képviselettel rendelkezik, a takarítás mindennapos. A belső kert parkosított és folyamatosan karbantartott. Lépcsőházanként két lift üzemel, a ház kamerarendszerrel felszerelt. Új építésű ingatlan vásárlása miatt vált eladóvá, így befektetési célú vásárlás esetén visszabérlés is szóba jöhet. Az ár tartalmazza a teljes bútorzatot. Rugalmasan megtekinthető, hétköznap és hétvégén is. Ingatlanos segítségét köszönöm, nem szeretném igénybe venni.

Tulajdonságok

Típus:
Társasházi lakás
Szintek száma:
9
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
2021
Erkély:
8 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
25 000 Ft/hó
akadálymentesítettalacsony közös költségamerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénybelsőkertbútorozottcsatornaerkélygázgépesítetthőszigeteltinternetjó beosztásúkaputelefonklímakocsibeállóliftösszkomfortosredőnyszigeteltvilágosvillanyvízvízórás