+11 fotó
Hirdetéskód: 8996861
Referenciaszám: 3-5252
Feltöltve: 8 napja
Budapest XX. kerület eladó társasházi lakás 3 szobás: 60 millió Ft
60 millió Ft
769,2 ezer Ft/m²
78 m²
3 szoba
tetőtér
XX. Kerület, Szt. Erzsébet tér utca, 78 m²-es, társasházi lakás
XX. ker. Erzsébetfalva, központi részén a városközponthoz pár perc sétára, kínálunk eladásra egy udvari bejáratos, első emeleti 78 nm-es lakást.
A lakás a tetőtérben helyezkedik el, 3 szobás, étkező konyhás, tusolós fürdőszobás.
A konyha burkolata linóleum, a szobák burkolata szalag parketta.
Fűtése házközponti, fatüzelésű kazánnal. A kazán fűtését kazánmester biztosítja. A fűtés költsége fűtésszezonban kb. 20 ezer forint.
A szobák elhelyezkedése végett ferde síkúak.
A lakás a tisztasági festésen kívül kisebb felújításra is szorul igény szerint.
A lakás meleg érzetét kifejezetten téli estéken a kandalló is biztosítja.
Az ablakok cseréje az új tulajdonosra vár.
Tehermentes, azonnal költözhető.
Az ingatlan infrastruktuálisan, pl. óvoda,iskola,posta, bevásárlási lehetőség és számos vásárlási lehetőség szolgálja késnyeémünket.
A lakáshoz tartozik egy gépészeti helyiség is.
A megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges a hét minden napján.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
Felújítandó
Házközponti
1950
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 320 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
258 213 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.