Eladó lakás Budapest XX. kerület, Vágóhíd közeli utca 34 nm
Eladó lakás Budapest XX. kerület, Vágóhíd közeli utca 34 nm
Eladó lakás Budapest XX. kerület, Vágóhíd közeli utca 34 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9020321
Referenciaszám: 3-5260
Feltöltve: 1 napja

Budapest XX. kerület eladó társasházi lakás 2 szobás: 31 millió Ft

31 millió Ft
911,8 ezer Ft/m²
34 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
Eladásra kínálunk A Vágóhíd utcánál egy 2 szobás, 34 nm-es lakást. Az ingatlan egy nagy lakás leválasztott lakása, egy bejáratos, a folyosóról már külön bejáratos lakás. Elosztása kiváló, kis konyha, tusolós fürdő, WC,gardrób. Fűtése gázkonvektor, de a későbbiek során a hűtő-fűtő klímával is megoldható. Az ablakai műanyagra lettek cserélve. A szobák és a kiszolgáló helyiségek is járólaposak. A közelben minden megtalálható ami a mindennapi élethez szükséges. Óvoda, iskola a közelben. Közlekedése kiváló. Parkolási lehetőség az udvarban megoldható. Megtekintés előzetes egyeztetés alapján a hét minden napján.

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
komfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bajnóczi Márta
Balla Ingatlan - XIX., XX. és XXIII. kerület
Az iroda összes hirdetése
+36 70 320 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 104 638 Ft
Második évtől
133 410 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.