Hirdetéskód: 8708153
Feltöltve: 7 hónapja
Eger eladó társasházi lakás 3 szobás: 48 millió Ft
48 millió Ft
705,9 ezer Ft/m²
68 m²
3 szoba
földszint
Társasházi lakás
Lajosvárosi társasházban, 68 nm -es 3 szobás, felújitásra szorulő földszinti lakás eladó. Garázs a hátsó udvarban különállő épületben található.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
2
Felújítandó
Gáz (konvektor)
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 779 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
206 570 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 779 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 779 3