Eladó lakás Eger 83 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995127
Frissítve: 2 napja

Eger eladó társasházi lakás 3 szobás: 38 millió Ft

38 millió Ft
457,8 ezer Ft/m²
83 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eger - Károlyvárosban 83nm-es 3szobás lakást kínálunk. Az ingatlan melegéről gázfűtés gondoskodik. Belül átlagos állapotú. A telek rendezett. Buszpályaudvar, hipermarket, éttermek a közelben.

Tulajdonságok

Típus:
Társasházi lakás
Szintek száma:
2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 128 265 Ft
Második évtől
163 535 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen