+12 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 8999614
Referenciaszám: H517635
Frissítve: 2 napja
Eger eladó társasházi lakás 2 szobás: 62,5 millió Ft
62,5 millió Ft
1,08 millió Ft/m²
58 m²
2 szoba
földszint

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eger, Menház utcában 1 és fél szobás, földszinti, jó állapotú lakás eladó
Eger, Tihamér városrészen, a Kertész-, és a Maklári út között, 58nm-es, 1+fél szobás, lakás eladó saját fedett kocsibeállóval.
Kizárólag az Otthon Centrum kínálatában!
Az ingatlanról készült egy bemutató videó, amit az Otthon Centrum weboldalán nézhet meg!
A lakás CSAK előre egyeztetett időpontban tekinthető meg!
A lakás közelében minden fontos üzlet, óvoda és iskolák is megtalálhatók.
Az épület 2004-ben épült ytongból, 5 lakásos, szigetelt társasház.
Minden lakáshoz tartozik egy saját, fedett autóbeálló a zárt udvarban, továbbá a társasház előtti kavicsos parkolóban még 4 autó elfér
A lakás nyílászárói korszerű fa ablakok és ajtók, dupla üvegezéssel, a bejárati ajtó viszont fém biztonsági ajtó.
A fűtésről és a használati melegvizről egy néhány éve beépített Saunier Duval kombi kondenzációs gázkazán gondoskodik.
A nyári, kellemes hőmérsékletet a konyhában elhelyezett MDV hűtő-fűtő klíma biztosítja.
A szobák burkolata laminált parketta, míg a többi helyiség járólap burkolattal rendelkezik.
A lakás tehermentes, nagyon jó állapotú, kiköltözés után - akár 1 hónapon belül - birtokba vehető.
A helyiségek elrendezését lásd a cm pontos alaprajzon és 3D alaprajzon, ezeket a komoly érdeklődők rendelkezésére bocsátom a megtekintés után, hasznos lehet a tervezés és a berendezés során.
Az alábbi linken megtekintheti az elforgatható, nagyítható, de nem szerkeszthető 3D alaprajzot is:
https://360vt.hu/alaprajz/share/Alaprajz_Menhaz_68per1_20260505-193715.html
Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődését és kérdése van, kérem hívjon a megadott telefonszámomon.