Hirdetéskód: 8942322
Feltöltve: 1 hónapja
Esztergom eladó társasházi lakás 3 szobás: 78 millió Ft
78 millió Ft
1,11 millió Ft/m²
70 m²
3 szoba
tetőtér
Társasházi lakás eladó
Eladó szeretett társasházi lakásunk, 70nm-en található 3 szoba, tágas konyha étkező nappali, sarokkádas fürdő és külön wc. A lakás melegéről és melegvizéről egy kombi gázkazán gondoskodik, emellett a melegebb nyári napokra egy klíma került felszerelésre a nappaliban. A szobák parkettával burkoltak míg a többi helység járólappal.
A lakáshoz tartozik egy pincerész és a zárt közös udvarban egy garázs. A lakás a második emeleten tetőtéren található, rendezett kert, szép lépcsőház. Tökéletes választás minden korosztálynak. A lakás Esztergom-kertváros Schalkház Ferenc utcában található.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
2
Jó állapotú
Gázkazán
D
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SB
Szloboda Bence
+36 30 951 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
335 676 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SB
Szloboda Bence
+36 30 951 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SB
Szloboda Bence
+36 30 951 9