Hirdetéskód: 9011019
Feltöltve: 1 napja
Maglód eladó társasházi lakás 2 szobás: 95,5 millió Ft
95,5 millió Ft
1,29 millió Ft/m²
74 m²
2 szoba
földszint
Eladó kertkapcsolatos lakás Maglódon
Kertkapcsolatos lakás eladó Maglódon!
Maglód Klenovatelepen kínálok megvételre egy 74 nm-es, nappali + 2 szobás, kiváló állapotú lakást, amelyhez 220 nm saját kert és fedett terasz tartozik.
2008-as építésű, szigetelt társasház
Alacsony rezsi, turbós gázkazán
Redőnyös, szúnyoghálós nyílászárók
Riasztóval felszerelt
Beépített víztisztító rendszer
Automata öntözőrendszerrel ellátott kert
Csendes, családbarát környezet
Az utca végén bölcsőde, óvoda és edzőterem találhatóA jelenlegi feltételek alapján alkalmas lehet FIX 3%-os Otthon Start hitelprogramra
Boltok a közelben (Spar, Auchan, Bauhaus, Decathlon stb.)
M0 autóút kb. 10 perc
Budapest könnyen elérhető tömegközlekedéssel
Tehermentes, gyorsan birtokba vehető!
Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon.
Ingatlanosok kérem ne keressenek!
Tulajdonságok
Társasházi lakás
1
Újszerű
Gázkazán
2008
16 m²
C
Nincs
40 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 942 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
410 988 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 942 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 942 5