+10 fotó
Hirdetéskód: 8861077
Referenciaszám: 69566
Frissítve: 2 napja
Nyíregyháza eladó társasházi lakás 2 szobás: 41,9 millió Ft
41,9 millió Ft
790,6 ezer Ft/m²
53 m²
2 szoba
4. emelet
Azonnal költözhető, 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 53 nm-es lakás eladó!
Nyíregyházán, Örökösföldön, Azonnal költözhető, 2 külön nyíló szobás, erkélyes, 53 nm-es, panel építésű 4 emeletes társasházban 4. emeleti lakás eladó!
Az ingatlan jellemzői:
Műanyag nyílászárók- redőnnyel felszerelten - hő- és hangszigetelés,
Mért távfűtéses - szabályozható, költséghatékony,
Klimatizált - kellemes hőérzet minden évszakban,
Egyedi, beépített, gépesített konyhabútorral,
Szobákban Beépített szekrények - praktikus tárolási lehetőség,
Erkélyes – kellemes kávézós reggelekhez vagy esti pihenéshez.
Tehermentes - gyors ügyintézés.
Energetikai besorolás: EE
Az ingatlan igény szerint bútorzattal együtt is eladó, mely külön megállapodás tárgyát képezi.
Jól megközelíthető részen található,- mindenhez közel, üzletek, iskola, óvoda, tömegközlekedés, …Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását!Az ingatlan azonosítója: 69566Érdeklődni: +36303089895
Tulajdonságok
Társasházi lakás
Jó állapotú
Távfűtés
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 308 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
180 318 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.