+5 fotó
Hirdetéskód: 8882211
Referenciaszám: 69732
Frissítve: 12 napja
Nyíregyháza eladó társasházi lakás 3 szobás: 83,8 millió Ft
83,8 millió Ft
1,25 millió Ft/m²
67 m²
3 szoba
2. emelet
Nyíregyháza - Belváros csendes utcájában ÚJ ÉPÍTÉSŰ lakás nagy terasszal eladó!
Nyíregyháza belvárosának kedvelt utcájában, 67 nm-es, nappali + 2 szobás lakás nagy terasszal, kis lakóközösséggel rendelkező, szigetelt, tégla építésű, zárt udvaros társasház 2. emeletén ELADÓ!
Főbb paraméterek:
- műanyag nyílászáró ( 3 rétegű, 7 légkamrás)
- hangszigetelt bejárati ajtó
- inverteres klíma
- egyedi gázfűtés / padlófűtés
- káddal felszerelt fürdőszoba
- beépített zuhanyzó + WC
- D-NY fekvés
- terasz (12,35 nm)
- energetikai besorolás: A.
Az ingatlanban a burkolatok és a szaniterek saját ízlés szerint még választhatók. Várható átadás: 2026.05. hó. Hívjon, ha szeretné megtekinteni!
Az ingatlan azonosítója: 69732Érdeklődni: +36204394852
Tulajdonságok
Társasházi lakás
Új építésű
Gázkazán
2025
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 439 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
360 637 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 439 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel