+9 fotó
Hirdetéskód: 8936464
Referenciaszám: 100002
Frissítve: ma
Nyíregyháza eladó társasházi lakás 2 szobás: 49,9 millió Ft
49,9 millió Ft
907,3 ezer Ft/m²
55 m²
2 szoba
4. emelet
FELÚJÍTOTT 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS A KÓRHÁZ KÖZELÉBEN
Nyíregyházán, a Kórház közvetlen közelében eladó egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes, egyedi gázfűtéses lakás egy külsőleg szigetelt, téglaépítésű társasház 4. emeletén.
Az ingatlan 4 évvel ezelőtt teljes körű felújításon esett át, ennek köszönhetően kiváló állapotban várja új tulajdonosát.
Főbb jellemzők:
55 nm alapterület
2 külön nyíló szoba
erkély
járólap és laminált parketta burkolatok
műanyag nyílászárók redőnnyel
klímával felszerelt
beépített, gépesített konyhabútor
hálószobában beépített szekrény
saját tároló tartozik hozzá
A lakás praktikus elosztásának köszönhetően ideális választás akár saját részre, akár befektetésnek.
Befektetők figyelem!Az ingatlan jelenleg is bérbe van adva, megbízható bérlő lakja, aki érvényes bérleti szerződéssel rendelkezik az év végéig – így azonnali hozamot biztosít az új tulajdonos számára.
Elhelyezkedése kiváló: a Kórház közelsége miatt könnyen kiadható, valamint a környéken minden fontos szolgáltatás elérhető.
Energetikai besorolás: CCAz ingatlan azonosítója: 100002Érdeklődni: +36709442086
Tulajdonságok
Társasházi lakás
Felújított
Gázkazán
2008
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 944 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
214 747 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.