+12 fotó
Hirdetéskód: 8946469
Referenciaszám: 100044
Frissítve: ma
Nyíregyháza eladó társasházi lakás 2 szobás: 69 millió Ft
69 millió Ft
1,03 millió Ft/m²
67 m²
2 szoba
2. emelet
NYÍREGYHÁZA BUJTOSI TÓ KÖZELÉBEN FIATALOS 2 SZOBA NAPPALIS ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Bujtosi-tó közelében kínálunk megvételre egy 67 nm-es, 2. emeleti, nappali + 2 szobás lakást, egy külsőleg szigetelt, téglaépítésű társasházban.
Az ingatlan praktikus elrendezésű, külön gardróbhelyiséggel, erkéllyel rendelkezik, így ideális választás családoknak vagy akár befektetésnek is. A lakásban műanyag és hőszigetelt fa nyílászárók, valamint járólap és laminált parketta burkolatok találhatók.
A komfortérzetről egyedi gázfűtés és klíma gondoskodik, a lakás pedig tehermentes, így gyorsan birtokba vehető.
Különleges lehetőség, hogy az ingatlan galériázható, így akár +2 szoba és egy fürdőszoba is kialakítható, ami tovább növeli az értékét és kihasználhatóságát.
Igény esetén a lakáshoz megvásárolható egy 12 nm-es garázs, melynek ára: 10 M Ft.
Tágas terek, remek elhelyezkedés, bővítési lehetőség – ritka kombináció a piacon!
Ne hagyja ki ezt a sokoldalú otthont – akár saját részre, akár befektetésnek kiváló választás!
Amennyiben szeretné megtekinteni,forduljon hozzám bizalommal.
Energetikai besorolás: DCAz ingatlan azonosítója: 100044Érdeklődni: +36709442086
Tulajdonságok
Társasházi lakás
Felújított
Gázkazán
2006
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 944 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
296 945 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.