+5 fotó
Hirdetéskód: 8994584
Frissítve: 1 napja
Nyíregyháza eladó társasházi lakás 1 szobás: 54,9 millió Ft
54,9 millió Ft
1,22 millió Ft/m²
45 m²
1 szoba
1. emelet
Spanyolkert társasház
Eladásra kínálok Nyíregyházán a Spanyolkert egyik rendezett, zárt udvaros társas házában egy 1.emeleti 45 nm+6nm loggia nyugati fekvésű ingatlant.
Főbb jellemzők:
- Tágas amerikai konyhás nappali , a konyhában beépített sütő+ főzőlap található .
- 1 nagyméretű hálószoba ( a bútort az ár tartalmazza)
- Fürdőszoba és Wc külön helyiségben .
- 6nm erkély ami a nappaliból és hálószobából is megközelíthető .
A társasház 2013- van épült, lifttel felszerelt és akadálymentesített, parkosított , zárt udvarral rendelkezik.
A fűtés egyedi gázkazánnal megoldott. (Gáz - cirkó).
Hűtő- fűtő klíma.
Az ingatlanhoz igény szerint megvásárolható:
-Zárt udvari kocsibeálló:3.5 millió Ft
- Teremgarázs tárolóval:10 millió Ft
Az ingatlan tehermentes , költözés megbeszélés szerint.
Irányár: 55.900.000 Ft
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: +3620/5696748
Magánszemélytől eladó.
Tulajdonságok
Társasházi lakás
4
Újszerű
Gázkazán
2013
6 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 569 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
236 265 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.