+5 fotó
Hirdetéskód: 9009545
Referenciaszám: 70277
Feltöltve: ma
Nyíregyháza eladó társasházi lakás 2 szobás: 42,5 millió Ft
42,5 millió Ft
923,9 ezer Ft/m²
46 m²
2 szoba
3. emelet
Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, 2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyházán, Malomkertben, Kórház közelében, Ady endre utcán, 46 nm-es, 2 Szobás Lakás Eladó!
Szigetelt, csúsztatott zsalus építésű társasház 3. emeletén található, gázkonvektor és elektromos panel fűtésű, klimatizált, redőnnyel szerelt műanyag nyílászárós, laminált padló, járólap burkolatú, közös tároló tartozik hozzá.
A lakásban 2 külön nyíló szoba, konyha, kamra, fürdőszoba-wc, közlekedő, beépített szekrény található.
A társasház 3 emeletes, jó lakóközösséggel, tiszta rendezett lépcsőházzal rendelkezik.
Az ingatlan tehermentes, a teljes bútorzat a vételár részét képezi, saját otthonnak vagy befektetésre is kiválóan alkalmas.
Energetikai besorolása: tulajdonos tájékoztatása szerint folyamatban van, illetve komoly érdeklődés esetén rövid időn belül elkészíttetésre kerül.
Amennyiben felkeltette érdeklődését várom hívását!
Az ingatlan azonosítója: 70277Érdeklődni: +36305778872
Tulajdonságok
Társasházi lakás
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 577 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
182 901 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.