+2 fotó
Hirdetéskód: 8944089
Referenciaszám: Regia Residence
Feltöltve: 1 hónapja
Székesfehérvár eladó társasházi lakás 3 szobás: 125 millió Ft
125 millió Ft
1,67 millió Ft/m²
75 m²
3 szoba
4. emelet
Leírás
Székesfehérvár belvárosában, erkélyes új építésű lakás – Regia Residence
Eladásra kínáljuk az SHS-Építő Tervező és Kivitelező Kft. saját beruházásában megvalósuló Regia Residence társasház B épületének 4. emeletén található 2. számú lakását, Székesfehérvár egyik legjobb lokációjában, a Palotai úton, közvetlenül az Alba Pláza szomszédságában.
A nettó 75,05 m² alapterületű, praktikus elrendezésű lakás ideális választás első otthonnak vagy befektetésnek. A nappalihoz kapcsolódó 12,15 m²-es erkély további kényelmet biztosít.
Helyiségek:
Előtér: 54,84 m²
Konyha-étkező: 14,09 m²
Nappali: 25,86 m²
Szoba: 10,56 m²
Szoba: 12,82 m²
Fürdőszoba: 4,85 m²
WC : 2,03 m²
A modern, liftes társasház belső zöld kerttel és teremgarázzsal épül, a lakások kulcsrakész állapotban kerülnek átadásra.
Irányár: 125 millió Ft
Főbb műszaki tartalom:
energiatakarékos padlófűtés
klíma előkészítés
3 rétegű nyílászárók
motoros redőnyök
választható burkolatok
prémium kivitelezés
A környék infrastruktúrája kiváló: üzletek, éttermek, szolgáltatások és tömegközlekedés néhány perc sétával elérhetőek.
A hirdetésben szereplő ingatlan a projekt egyik lakása – a társasházban további, különböző méretű és elrendezésű lakások is elérhetőek.
További információkért látogasson el weboldalunkra vagy vegye fel velünk a kapcsolatot!
Tulajdonságok
Társasházi lakás
4
Új építésű
Padlófűtés
2027
12,1 m²
B
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SÉ
SHS Építő Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 314 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
537 943 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SÉ
SHS Építő Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 314 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SÉ
SHS Építő Kft. Az iroda összes hirdetése
+36 20 314 2
Hasonló eladó ingatlanok Székesfehérváron
Frissítve: 1 napja
14
128,7 millió Ft 881,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Székesfehérvár

Frissítve: 1 hónapja
13
115 millió Ft 1,55 millió Ft/m²
Eladó lakás, Székesfehérvár

Frissítve: 5 napja
13
115 millió Ft 1,55 millió Ft/m²
Eladó lakás, Székesfehérvár

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Székesfehérváron 125 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Feltöltve: 1 hónapja
5
115 millió Ft 2,02 millió Ft/m²
Eladó lakás, Székesfehérvár, Palotai út 7.
Frissítve: 1 hónapja
14
134,8 millió Ft 923,3 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Székesfehérvár

Frissítve: -1 napja
14
128,7 millió Ft 881,5 ezer Ft/m²
Eladó lakás, Székesfehérvár