Hirdetéskód: 8761732
Frissítve: 6 hónapja
Szentendre eladó társasházi lakás 10 szobás: 374,42 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
374,42 millió Ft
1,5 millió Ft/m²
1 023 018 Euro
4 092,07 Euro/m²
250 m²
10 szoba
tetőtér
2 duplex egy házban kerttel - összeköltözőknek
Tulajdonostól eladó egy négy lakrészes (négy lakásos) lakóház Szentendre kertvárosában.
I.1 Az utca felőli lakóegység földszintjén található egy nappali-étkező-konyha, hálószoba, kádas fürdőszoba és fedett terasz.
I.2. Ennek emeleti szintjén szintén egy nappali-étkező-konyha, hálószoba, kádas fürdőszoba lett kialakítva.
A két lakrésznek külön bejárata, saját víz, villany és gáz mérőórája van.
Tartozik hozzá egy tárolóhelyiség, saját használatú kert, kétállásos kocsibeálló.
II.1. A kert felőli lakóegység földszintjén található egy nappali-étkező-konyha, 2 szoba, kádas, tusolós fürdőszoba (itt bidé is van). A lakás nappalijából egy 30 m-es kerti teraszra lehet kimenni.
II.2. Ennek emeleti szintjén jelenleg 2 nagy szoba, egy fürdőszoba van kialakítva + egy külön iroda, mely nappali-étkező-konyhaként is használható. Ehhez kapcsolódik egy félig fedett terasz, kilátással a kertre.
A lakóegység önálló víz, villany és gázórával rendelkezik, a felső lakrész külön energiafogyasztás mérése megoldható.
Az épület 2009-ben épült, 38 cm Porotherm HS téglafalazattal, melyen 15 cm hőszigetelés van. 2024-ben felújítás történt. Az épület Wienerberger Mesterház tanúsítvánnyal rendelkezik, az építés fázisai fotókkal vannak dokumentálva.
Belváros, Duna part, iskolák, óvódák, bölcsőde, orvosi rendelők, uszoda, Kőzúzó focipálya, SPAR, HÉV és Buszpályaudvar gyalog is elérhetők.