Eladó lakás Szolnok, Széchenyi-lakótelep 44 nm
Eladó lakás Szolnok, Széchenyi-lakótelep 44 nm
Eladó lakás Szolnok, Széchenyi-lakótelep 44 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9002894
Referenciaszám: 185301411
Frissítve: ma

Szolnok eladó társasházi lakás 1+1 fél szobás: 31 millió Ft

31 millió Ft
704,5 ezer Ft/m²
44 m²
Alapterület
1+1 fél szoba
Szobák száma
Szolnokon a Széchenyi lakótelepen eladó egy 44 nm-s felújított lakás. Amit az ingatlanról tudni érdemes: - egy 10 emeletes társasház 10-ik emeletén található,erkélyes,dupla liftes - két külön bejáratú szoba - műanyag hőszigetelt nyílászárók,új bejárati ajtó - fűtése házközponti egyedi mérővel - fürdő,wc egy helyiségben található A lakás nemrég teljes felújításon esett át. A közelben minden pár percre megtalálható, buszmegálló, iskola, óvoda, boltok, orvosi rendelő, piac,posta,bank, Hívjon nézzűk meg együtt!

Tulajdonságok

Típus:
Társasházi lakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Házközponti fűtés egyedi méréssel
Építés éve:
1975
Erkély:
2 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornaerkélyösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kiss Ferencné
Mistral Ingatlan Kft Szolnok
Az iroda összes hirdetése
+36 70 884 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 104 638 Ft
Második évtől
133 410 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.