+9 fotó
Hirdetéskód: 8865145
Referenciaszám: LK063461
Frissítve: 2 napja
Ács eladó téglalakás 3 szobás: 37,4 millió Ft
37,4 millió Ft
377,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
99 m²
3 szoba
földszint
Leírás
Felújításra váró, tágas földszinti lakás eladó Ács városában
Ácson kínálok megvételre egy 99 nm-es, földszinti lakást egy 5 lakásos társasházban, amely 3000 nm-es, nagy telken helyezkedik el. Az ingatlan kiváló választás lehet mindazok számára, akik saját vagy üzleti elképzeléseik szerint szeretnének otthont kialakítani, hiszen rengeteg lehetőséget rejt magában.
A lakás elosztása praktikus és jól alakítható:
3 szoba
konyha + étkező
fürdőszoba WC-vel
2 kamra
A lakáshoz tartozik padlástéri és pince helység is, így a tárolási lehetőségek kiválóak.
Az ingatlan felújítás előtt áll, ami ideális alapot biztosít egy modern, értékálló otthon kialakításához.
Ács városa rendezett, élhető környezetet kínál. A lakás közelében orvosi rendelő és vasútállomás is található, a városban pedig számos üzlet, bank és posta segíti a hétköznapok zavartalan működését.
A Komáromi Ipari Park mindössze 15 perc autóval, így munkavállalók számára is ideális választás lehet vagy a munkaadóknak akik szállást szeretnének biztosítani munkavállalóiknak.
A természetkedvelőknek külön előny, hogy 15 percre található a koppánymonostori Duna-szakasz, amely nyáron strandolási lehetőséget, egész évben pedig kiváló horgászhelyeket kínál.
Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését várom hívását vagy írjon üzenetet.
Tulajdonságok
Téglalakás
2
Nincs fűtés
1930
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 34 456 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
160 953 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.