Eladó lakás Ajka 63 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8995180
Feltöltve: 9 napja

Ajka eladó téglalakás 1+2 fél szobás: 12 millió Ft

12 millió Ft
190,5 ezer Ft/m²
63 m²
Alapterület
1+2 fél szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Ajka - Padragkúton 63nm-es 1+2 szobás társasházi lakást kínálunk. Az ingatlan gázfűtéses, és tartozik hozzá egy kis saját használatú telekrész, és egy 20nm-es garázs is. A hozzátartozó telekrész , jelenleg konyhakertként funkcionál.Új műanyag nyílászárók lettek beépítve.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 40 505 Ft
Második évtől
51 643 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 615 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem