Eladó lakás Balatonalmádi 69 nm
Eladó lakás Balatonalmádi 69 nm
Eladó lakás Balatonalmádi 69 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8995165
Referenciaszám: 1857
Feltöltve: 9 napja

Balatonalmádi eladó téglalakás 3 szobás: 159,9 millió Ft

159,9 millió Ft
2,32 millió Ft/m²
69 m²
Alapterület
3 szoba
Szobák száma
2. emelet
Emelet
Balatonalmádi központjában, pár lépésre a strandtól, kínáljuk az igényesen kivitelezett második emeleti lakást. Az ingatlanban kialakításra került egy nappali-étkező-konyha, két hálószoba, fürdőszoba, háztartási helyiség vendég mosdóval, közlekedő. A terasz mindkét hálóból és a nappaliból is elérhető. A lakás főbb jellemzői: - alapterülete 69 m2 - terasz alapterülete 43 m2 - állapota újszerű - az ár tartalmazza a minőségi bútorzatot is - hőszivattyús fűtés - szigetelt épület - lift - 1 db tároló - 1 db felszíni parkoló - 2 db parkoló a mélygarázsban - azonnal birtokba vehető, költözhető Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hívja a Haus-Grund Ingatlanirodát. Hiteligénye esetén megkeressük Önnek a legkedvezőbbet.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
3
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Hőszivattyú
Építés éve:
2021
Terasz:
43 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
jó beosztásújó közlekedésűklímaliftösszkomfortossaját parkolószigetelt

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Haus-Grund Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 376 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 539 727 Ft
Második évtől
688 137 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.