Eladó lakás Balatonfűzfő, Fűzfőgyártelep 21 nm
Eladó lakás Balatonfűzfő, Fűzfőgyártelep 21 nm
Eladó lakás Balatonfűzfő, Fűzfőgyártelep 21 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9015499
Referenciaszám: 1861
Feltöltve: 3 napja

Balatonfűzfő eladó téglalakás 1 szobás: 22,9 millió Ft

22,9 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
21 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Balatonfűzfőn található a 21 m2 nagyságú garzonlakás, mely a ház földszinten helyezkedik el. Kialakításra került benne egy nappali-háló, egy konyhasarok, fürdőszoba-WC. A lakás fűtéséről gázkonvektor, melegvíz ellátásáról villanybojler gondoskodik. Az ingatlanhoz tartozik közös tároló, parkolni a ház előtt lehetséges. A lakás befektetésnek is alkalmas, jelenleg albérlő lakja, aki lehetőség/megegyezés szerint maradna. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, hívja a Haus-Grund Ingatlanirodát. Hiteligénye esetén megkeressük Önnek a legkedvezőbbet.

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
2

Profilkép
Haus-Grund Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 70 376 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 77 297 Ft
Második évtől
98 551 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.