Eladó lakás Balatonfűzfő 53 nm
Eladó lakás Balatonfűzfő 53 nm
Eladó lakás Balatonfűzfő 53 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8998616
Feltöltve: 8 napja

Balatonfűzfő eladó téglalakás 2 szobás: 53,5 millió Ft

53,5 millió Ft
1,01 millió Ft/m²
53 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Eladó társasházi lakás Balatonfűzfőn, a Balaton körúton a Vespa Ingatlaniroda kínálatában ! Balatonfűzfő kedvelt részén, a Balaton körúton eladó egy 53 m²-es társasházi lakás, amelyhez 150 m² saját használatú udvar tartozik, valamint 2 saját tároló összesen 8 m²-en. Az ingatlan 2025-ben teljes felújításon esett át, mely során megújult a víz- és villanyhálózat, így új tulajdonosa számára azonnal költözhető, további ráfordítást nem igényel. Főbb jellemzők: 53 m² lakótér 150 m² udvar 2 saját tároló (összesen 8 m²) 2025-ös felújítás megújult víz- és villanyvezetékek azonnal költözhető A lakás elhelyezkedése kiváló: Spar és Lidl a közelben Balaton és strand mindössze 2 km-re Ideális választás állandó otthonnak, nyaralónak vagy befektetésnek is. Amennyiben a hirdetett társasházi lakással kérdése lenne vagy szeretné megtekinteni akár hétvégén is , a megadott elérhetőségeken tudunk egyeztetni !

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
D
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
20 000 Ft/hó
bútorozatlancsatornagázhőszigeteltinternetjó beosztásúkamrakertkapcsolatosmelléképületösszkomfortospinceredőnyszigeteltvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 141 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 180 584 Ft
Második évtől
230 240 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok