+7 fotó
Hirdetéskód: 8618641
Frissítve: 4 hónapja
Balatonvilágos eladó téglalakás 3 szobás: 59 millió Ft
59 millió Ft
1,04 millió Ft/m²
57 m²
3 szoba
földszint
BALATONPART KÖZVETLEN KÖZELÉBEN
A szabad strandtól 3 perces sétára található ez a kellemes 57 nm-es lakás, mely egy ikerház fél középső lakása. A nappaliban található egy működő cserépkályha, mellette elhelyezhető elektromos fűtőpanel is akár. Korábban cirkó fűtéses volt az ingatlan, a lakások szétválasztását követően ezt a jelenlegi tulajdonos megszüntette. Az épület 10 cm-es szigetelést kapott, alulról pedig 6 cm -rel látták el a teljes körű felújítás során. Valóban tégláig lecsupaszították a lakást. Egy kis kertrész - cc. 40 nm és egy mesés terasz kapcsolódik a lakáshoz. A nappalin kívül 2 hálószobája van.
Kutyások figyelem :) a Ponty utca végében klassz kutyás strand is található!
A Club Aliga strand és büfé szolgáltatásait is igénybe lehet venni - mindez pár percre az ingatlantól.
A vonat állomás 8 percre van, és Budapest is könnyedén elérhető. Osztatlan közös tulajdon, részletes és pontos használati megosztással.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Jó állapotú
Gázkazán
20 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Pannonia Estate Az iroda összes hirdetése
+36 70 944 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
253 909 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.