Eladó lakás Bátonyterenye 28 nm
Eladó lakás Bátonyterenye 28 nm
Eladó lakás Bátonyterenye 28 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 9008042
Referenciaszám: M329234
Feltöltve: ma

Bátonyterenye eladó téglalakás 1 szobás: 18,5 millió Ft

18,5 millió Ft
660,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
28 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
Nógrád megyében, Báronyterenye Nagybátonyi részén eladó egy első emeleti 1 szobás, teljeskörűen felújított tégla lakás. Az ingatlan Nagybátony kedvelt, szép, zöldövezeti részén található, a város központban. A lakásnak nagyon alacsony a fenntartási költsége, a korszerű nyílászáróknak is köszönhetően, fűtése gázkonvektorral lehetséges, a melegvízet villanybojler szolgáltatja. Az ingatlanhoz tartozik 2nm, kizárólagos használatú pince. A lépcsőház zárt, nagyon tiszta, rendben tartott, a lakóközösség kiváló. Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Hitel és egyéb állami támogatások igénybevételéhez irodánk teljes körű, díjmentes segítséget nyújt.

Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
komfortosvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Csirke Erika
Salgótarján Rákóczi út 1-9 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 383 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 62 445 Ft
Második évtől
79 616 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.