+14 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9011611
Referenciaszám: H518212
Feltöltve: ma
Biatorbágy eladó téglalakás 2 szobás: 93 millió Ft
93 millió Ft
1,55 millió Ft/m²
60 m²
2 szoba
1. emelet

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Lakás saját kiskerttel, alakítható tetőtérrel és teremgarázzsal Biatorbágyon
Nézd meg egyedi ajánlatunkat fiataloknak, diákoknak és közös életüket kezdő pároknak Budapest közkedvelt agglomerációs településén, Biatorbágyon. Amennyiben egy kényelmes, világos lakást keresel, ami a napi munka után csendes pihenést biztosít, akkor megtaláltad.
Ez a 60 nm-es lakás ideális választás, ha szeretnél egy tágas nappalival rendelkező otthont, ahol egy fárasztó nap után élvezheted a kényelmet és a nyugalmat. A 7,5 nm-es erkélyről csodás panoráma nyílik a környező település részre, ahol a csendes kertvárosi életérzés garantáltan elvarázsol. Külön kiemelendő az udvarban található és csak a lakáshoz tartozó kert és a tárolásnál többre használható tetőtéri helyiség.
Az elektromos fűtés lehetővé teszi a költséghatékony fenntartást, így nem kell aggódnod a téli hónapok miatt sem. Ráadásul kisállattal is költözhetsz.
A környék ellátottsága és a közlekedés is kitűnő, hiszen a városközpont és a közeli települések könnyen megközelíthetők autóval és tömegközlekedéssel egyaránt, így a munkába járás vagy a szabadidős programok szervezése sem okoz majd gondot. A csendes környezet, a rendezett kert és a bővítési lehetőség pedig csak tovább növeli az ingatlan vonzerejét, legyen szó a lakás bővítéséről, vagy a kert rendezéséről, a lehetőségek tárháza széleskörű.
A teremgarázs önálló helyrajzi számon van, megvásárlása nem kötelező. Irányár: 5.000.000 Ft.
Ismerd meg a Csok Plusz program és az Otthon Centrum egyedi piaci kamatozású hiteleinek páratlan lehetőségeit!
Teljes körű hitel és jogi tanácsadással és lebonyolítással állunk ügyfeleink rendelkezésére.
Csak mutass rá az ingatlanra, a többit intézzük!
Minden további kérdésben állok rendelkezésre telefonon (a szám sms-t nem fogad), email-en és természetesen személyesen!
Tulajdonságok
Téglalakás
Elektromos