+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9018994
Referenciaszám: 396123
Feltöltve: 3 napja
Budaörs eladó téglalakás 3+1 fél szobás: 174,9 millió Ft
174,9 millió Ft
1,63 millió Ft/m²
107 m²
3+1 fél szoba
tetőtér

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Eladó téglalakás Budaörs, 107nm, 174.900.000Ft - MADÁRHEGY KÖZELÉBEN
ÚJ MEGBÍZÁS CSAK NÁLUNK!
Budaörs kertvárosi részének egyik gyönyörű, csendes utcájában kínálunk megvételre egy frissen épült, belső kétszintes, kertkapcsolatos otthont, a XI. kerület és Madárhegy közvetlen közelében.
A modern kialakítású, napfényes ingatlan kiváló választás családoknak vagy pároknak, akik nyugodt környezetben, mégis remek infrastruktúra mellett szeretnének élni.
A lakás egyik nagy előnye, hogy az új tulajdonos még saját ízlésére formálhatja a befejező részleteket – például a konyhabútort, a belső ajtókat, világítótesteket vagy akár a kert végleges kialakítását. Így valóban személyre szabott otthon születhet.
Főbb jellemzők:
• nettó 107 m² lakótér
• kb. 200 m² privát kert
• 14 m² tetőterasz
• amerikai konyhás nappali étkezővel
• 3 hálószoba
• 2 fürdőszoba + külön WC
• háztartási helyiség és tároló
• erkély közvetlen kertkapcsolattal
• 1 felszíni és 1 zárt gépkocsibeálló, ennek ára 5.000.000 ft, kötelező megvenni
Műszaki tartalom:
• 38 cm Porotherm téglafalazat
• 10 cm dryvit szigetelés
• háromrétegű nyílászárók
• 5 kW-os napelemes rendszer
• inverteres hűtő-fűtő klíma
• elektromos panel fűtés
• automata öntözőrendszer
A környék csendes, biztonságos és kiváló ellátottságú: bevásárlási lehetőségek, iskolák, sportlétesítmények és tömegközlekedés néhány percen belül elérhetők.
Ha egy modern, kertkapcsolatos otthont keres Budaörs egyik legkedveltebb részén, amelyet még részben a saját elképzelései szerint fejezhet be, ez az ingatlan remek lehetőség lehet.