Hirdetéskód: 8327298
Feltöltve: 1 éve
Budapest I. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 119,6 millió Ft
119,6 millió Ft
1,64 millió Ft/m²
73 m²
3 szoba
1. emelet
Leírás
Eladó tégla lakás
Ingatlan állapota jó állapotú
Építés éve 2001 és 2010 között
Komfort duplakomfortos
Emelet 1
Épület szintjei 4
Lift van
Belmagasság 3 m-nél alacsonyabb
Parkolás utca, közterület
Eladó 3 szobás lakás a Naphegyen, KIZÁRÓLAG AZ OTP INGATLANPONTNÁL!!! A lakás egy 2001-ben épült rendezett társasház 1. emeletén található. Az épület állapota kívül és belül is kiváló. Az ingatlan 73 nm-es, állapota jó, kisebb javítások után azonnal költözhető. A lakás elrendezése átgondolt, két szoba, egy nagy nappali, külön konyha és két fürdőszoba is kialakításra került, emellett beépített szekrény és gardróbszoba is van. Közlekedését tekintve kitűnő, számos busz megy a közelben, köztük a 178, 8E, 108E, 110, 112. Sétatávolságra van több park, játszótér és bevásárlási lehetőség. Külön kiemelném a belső kertet, mely esztétikusan kialakított, és folyamatosan rendben tartott, összességében gyönyörű látvány. A lakáshoz tartozik a garázsszinten egy tároló is, mely a vételár részét képezi. Ajánlom családoknak és befektetésnek is, mivel egyetemek közelsége miatt könnyen kiadható. Várom megtisztelő hívását !
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Jó állapotú
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SD
s d
+36 20 565 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
514 704 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.