+15 fotó
Hirdetéskód: 8722199
Referenciaszám: LK063962-5045992
Frissítve: 5 napja
Budapest I. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 149,7 millió Ft
149,7 millió Ft
1,83 millió Ft/m²
82 m²
4 szoba
félemelet
Eladó lakás, Budapest 1. ker.
KITŰNŐ LEHETŐSÉG!!!
Buda I. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, TELJES KÖRŰEN FELÚJÍTOTT befektetésként üzemelő 4 szobás, két fürdőszobás, félemeleti erkélyes lakást teljes berendezéssel.
Jelenlegi tulajdonosa AirBNB üzemeltetéssel, kitűnő hozammal működteti.
KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉS: Nagyon jó közlekedés és infrastruktúra, mégis zöld lakókörnyezet pár percre a Vártól és a Vérmező hatalmas, zöld parkjától, az 5-ös busztól, Déli pályaudvartól, Széll Kálmán tértől, Mammut bevásárló központtól, Fény utcai piactól, szakrendelőktől
A Budai várnegyed a város elit része, történelmi, de mégis jól megközelíthető helyen található.
Kérdés esetén keressen bizalommal.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Egyéb
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 1 690 06
Hitelkalkulátor
Második évtől
644 241 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.