Eladó lakás Budapest II. kerület, Országút 37 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Országút 37 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Országút 37 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 8028015
Referenciaszám: LK086820
Feltöltve: 2 éve

Budapest II. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 50 millió Ft

50 millió Ft
1,35 millió Ft/m²
37 m²
Alapterület
1 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
2. ker. Mechwart ligetnél hangulatosan berendezett, gépesített, kedvező rezsis, jó állapotú GARZON, zárt lépcsőházas, liftes, igényes, eredendően szállodabérháznak épült, folyamatosan karbantartott, portaszolgálatos polgári házban új tulajdonosra vár! Az utcára néző, D-re tájolt, házközponti fűtéses 37 m2-es lakás köztes emeleti, szobája napfényes, átadó ablakkal a praktikusan berendezett konyha felé. A szoba többféleképpen is berendezhető, egyebekben falba süllyesztett kis tárolója van. A riasztóval felszerelt lakás előszobájában beépített szekrények, a lichthofra ablakos fürdőben zuhany, wc található. A színben és stílusban harmonizáló berendezés (bútorok és lakástextíliák) a vételár részét képezik. A környék infrastruktúrája ideális: 4/6-os villamos, M2, Mammut, Margit híd egyaránt percek alatt érhető el! Ideális lehetőség befektetőknek, és/vagy első lakást keresőknek További információk és megtekintés miatt keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
4
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Házközponti
Építés éve:
1929
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
35 000 Ft/hó
belsőkertbútorozottcsatornacsendesgázinternetjó közlekedésűkábeltévékaputelefonliftösszkomfortosparkettásriasztótelefonvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dr. Fehérváry Olympia
Duna House - Petneházy utca
Az iroda összes hirdetése
+36 30 900 4

Hitelkalkulátor