+11 fotó
Hirdetéskód: 8869877
Feltöltve: 3 hónapja
Budapest II. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 215 millió Ft
215 millió Ft
2,62 millió Ft/m²
82 m²
3 szoba
1. emelet
Pál völgyben azonnal költözhető jó állapotú lakás eladó
Pál völgyben 3 lakásos társasházban azonnal költözhet lakás eladó. I emelet, panoráma, lift nincs, lépcsőházból nyílik, 82 nm nettó+12 nm terasz, francia erkély, gardróbszoba, cirkó fűtés, padlófűtés, fűtő-hűtő klíma, látványkandalló, fürdőszobában kád+zuhany+bidé+két wc
tehermentes
bútor megbeszélés szerint
riasztó, kültéri medence, sütögető, öntözőrendszer, kerti tároló, 650 nm ősfás telek,
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Jó állapotú
Gázkazán
1980
12 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
925 262 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6