+17 fotó
Hirdetéskód: 8996893
Referenciaszám: 395573
Frissítve: 8 napja
Budapest II. kerület eladó téglalakás 4+1 fél szobás: 325 millió Ft
325 millió Ft
2,21 millió Ft/m²
147 m²
4+1 fél szoba
tetőtér
Eladó téglalakás Budapest, II. kerület, 147nm, 325.000.000Ft - Szépvölgyi út
Eladó tágas, világos, teljeskörűen felújított, belső kétszintes lakás a Szépvölgyi úton!
Budapest egyik kedvelt zöldövezeti részén, a Pál-völgyi-barlang közelében, a Szépvölgyi úton kínálunk eladásra egy 147 m²-es, belső kétszintes, első emeleti lakást. Az ingatlan egy 2000-ben épült, négy lakásos társasházban helyezkedik el, barátságos szomszédokkal.
A lakás teljeskörű műszaki és esztétikai felújításon esett át, így az új tulajdonos egy modern, igényes otthonba költözhet.
A lakás jellemzői:
Rendkívül világos és tágas – a nagy ablakoknak köszönhetően a természetes fény egész nap beragyogja a lakást, a nyugodt, zöld környezet garantált.
Belső kétszintes kialakítás, amely praktikus elrendezést kínál a kényelmes mindennapokhoz:
Alsó szint:
-37 m²-es nappali, amelyhez közvetlenül kapcsolódik egy 7 m²-es terasz
-Konyha saját terasszal (6 m²)
-Hálószoba saját zuhanyzós fürdőszobával, amely ideális lehet vendégszobának vagy dolgozószobának is
-Külön WC, ami tovább növeli a komfortérzetet
Felső szint:
-Három különálló szoba, amelyek mindegyike saját kis terasszal rendelkezik
-Egy rendkívül tágas fürdőszoba, amely extra kényelmet nyújt a család minden tagjának
A lakás 4 légkondicionálóval felszerelt, így a nyári melegben is kellemes klímát biztosít.
További extrák, amelyek a lakás értékét növelik:
-Minden ablaknál elektromos redőnyök, központi irányítással (egy gombnyomásra egyszerre vezérelhetők)
-Szúnyogháló minden helyiségben
-Elektromos töltő beépítve a garázsban