+6 fotó
Hirdetéskód: 8869864
Frissítve: 9 napja
Budapest II. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 250 millió Ft
250 millió Ft
2 millió Ft/m²
125 m²
4 szoba
félemelet
Törökvészi úton lakás eladó
Hat lakásos társasházban azonnal költözhető lakás eladó. lépcsőházból nyilik, lift nincs, 125 nm, 4 szoba, cirkó fűtés, vízóra, DNY-i tájolású, közös költség 20000 Ft/hó, 2001-ben épült, dupla komfort, 3 db erkély, terasz/13/, garázs eladó/30MFt/, nem kötelező megvásárolni. Fedett beálló 10 M Ft/gépkocsi kötelező megvásárolni, bútor megbeszélés szerint
Tulajdonságok
Téglalakás
3
Jó állapotú
Gázkazán
2001
20 m²
13 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
1 075 886 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 911 6
Hasonló eladó ingatlanok Törökvész városrészben
Frissítve: 5 napja
10
275 millió Ft 2,84 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest II. kerület, Törökvész

Frissítve: 14 napja
20
255 millió Ft 2,02 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest II. kerület, Törökvész
Frissítve: 2 napja
17
259 millió Ft 1,41 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest II. kerület, Törökvész

Fedezd fel a
hasonló lakásokat!Még további lakások Budapest II. kerületben 250 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 5 napja
18
235 millió Ft 1,73 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest II. kerület, Vérhalom

Frissítve: 2 napja
20
265 millió Ft 2,26 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest II. kerület, Budaliget

Frissítve: 2 napja
16
240,27 millió Ft 3,25 millió Ft/m²
Eladó lakás, Budapest II. kerület, Lipótmező