Eladó lakás Budapest II. kerület, Törökvész 60 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Törökvész 60 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület, Törökvész 60 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9005672
Referenciaszám: 705100659
Frissítve: ma

Budapest II. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 123,9 millió Ft

123,9 millió Ft
2,07 millió Ft/m²
60 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
Budapest II. kerületében, Törökvészen, RÓZSAKERT KÖZELÉBEN kínáljuk eladásra ezt a felújított, BELSŐ ÉPÍTÉSZ ÁLTAL MEGÁLMODOTT, MODERN, FIATALOS LAKÁST! A lakás 2020-ban lett teljeskörűen felújítva! Tökéletes választás lehet akár FIATAL PÁROK, akár EGYEDÜLÁLLÓK számára. Az ingatlan KIVÁLÓ ELOSZTÁSA ideális teret biztosít a mindennapi élethez. Az összkomfortos ingatlanban a fűtést KONDENZÁCIÓS KAZÁN biztosítja, míg a KLÍMA a nyári hőséget is kellemesen mérsékli. A lakás DÉLNYUGATI tájolása miatt a napfény szépen beragyogja a teret, ami kellemes hangulatot biztosít az ingatlanban. Most egy igazán értékes és komfortos otthonhoz juthatsz. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! A közelben iskolák, óvodák, bevásárlási lehetőség a RÓZSAKERTBEN! 11-ES es busz megállója a közelben ! VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSÁT!

Tulajdonságok

Típus:
Szintek száma:
2
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
C
bútorozottcsatornaerkélygázklímakocsibeállóösszkomfortosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kiss Luca
Főnix Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 20 287 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 418 213 Ft
Második évtől
533 209 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.