Eladó lakás Budapest II. kerület 55 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület 55 nm
Eladó lakás Budapest II. kerület 55 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 8844810
Referenciaszám: 106615
Frissítve: 3 napja

Budapest II. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 120 millió Ft

120 millió Ft
2,18 millió Ft/m²
55 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
1. emelet
Emelet
"Budapest II. kerületében, az Orsó utcában eladó magasföldszinti, erkélyes lakás felújított fürdővel és tárolóval, valamint saját udvari parkolóhellyel, kiváló lokációval, rendezett értelmiségi lakóközösségben! Eladásra kínálunk egy jó elrendezésű, magasföldszinti lakást, Budapest egyik legkedveltebb részén, a II. kerületi Orsó utcában. A lakás praktikus adottságokkal és felújított helyiségekkel várja új tulajdonosát. A fürdőszoba teljeskörűen felújított, a nyílászárók cseréje megtörtént, ami csendesebb, energiatakarékosabb belső tereket biztosít. A nappaliból egy kb. 5 m²-es, kényelmes erkély nyílik. A lakáshoz tartozik: - egy különálló pincei tároló, - valamint egy saját udvari parkolóhely, melyek az ár részét képezik – hatalmas értéket jelentenek a környéken. A társasház rendezett, csendes, igényes, többségében értelmiségi lakóközösséggel rendelkezik. Lokációs előnyök: – zöld, csendes utca, mégis néhány perc alatt minden elérhető – közelben üzletek, gyógyszertár, óvoda, iskola, posta – kiváló tömegközlekedés, gyors belvárosi kapcsolat – parkos, kellemes környezet, ideális sétára és sportolásra Amennyiben a hirdetés felkeltte figyelmét, keressen bizalommal!106615 "

Vízy Zsuzsa Bp., XIV., Ilka utcai iroda
Dr. Makkos - Bp. XIV. Ilka utcai franchise iroda
Az iroda összes hirdetése