+13 fotó
Hirdetéskód: 9004767
Referenciaszám: M328636-5224069
Frissítve: ma
Budapest II. kerület eladó téglalakás 2+1 fél szobás: 245 millió Ft
245 millió Ft
2,69 millió Ft/m²
91 m²
2+1 fél szoba
4. emelet
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
***PRÉMIUM MINŐSÉGŰ, PANORÁMÁS OTTHON A DUNA PARTJÁN***
Budán, a II. kerület egyik legkeresettebb részén, a Bem rakparton kínálok megvételre egy különleges hangulatú, 91 nm alapterületű, erkélyes lakást, egy karakteres, Bauhaus stílusú épületben. Az ingatlan teljes körű, magas színvonalú felújításon esett át, így az új tulajdonos egy azonnal költözhető, kifinomult otthonba érkezhet.
A lakás egyik legnagyobb vonzereje a dunai panoráma, amely az erkélyről tárul fel, és közvetlen rálátást biztosít a folyóra, valamint a Margit hídra. A látvány minden napszakban különleges atmoszférát teremt, valódi élménnyé téve az itt töltött időt.
A belső tér kialakítása modern és jól átgondolt: a tágas nappali és a konyha egy légtérben kapott helyet, ideális teret biztosítva a mindennapi élethez és a vendégek fogadásához. A két külön nyíló, nagyméretű hálószoba kényelmes életteret kínál, a gardróbszoba pedig praktikus tárolási megoldást nyújt. A két fürdőszoba ? amelyek mindegyike WC-vel felszerelt ? tovább növeli a komfortérzetet, míg az előszoba jól szervezett, könnyen használható fogadótérként funkcionál.
A műszaki tartalom megfelel a mai elvárásoknak: korszerű nyílászárók, házközponti fűtés, valamint hűtő-fűtő klímaberendezések gondoskodnak az ideális hőmérsékletről egész évben. Az elektromos redőnyök és a prémium kategóriás, beépített konyhai eszközök a mindennapi kényelmet szolgálják.
A parkolás a környéken több közeli szálloda mélygarázsában megoldható bérléssel, a szabad helyek függvényében.
Az elhelyezkedés kiváló:
A Duna közelsége számos szabadidős lehetőséget kínál, legyen szó sétáról, futásról vagy kerékpározásról, miközben a környék gasztronómiai kínálata is kiemelkedő. A Margitsziget és a belváros gyorsan elérhető, így az ingatlan egyszerre biztosít nyugodt környezetet és városi pezsgést.