+17 fotó
Hirdetéskód: 8780381
Referenciaszám: 389447
Frissítve: 11 napja
Budapest III. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 162,4 millió Ft
162,4 millió Ft
1,66 millió Ft/m²
98 m²
3 szoba
földszint
Eladó téglalakás Budapest, III. kerület, 98nm, 162.400.000Ft - Római Tenisz akadémia közelében
Budapest III. kerületében egy zárt, rendezett lakóparkban kínálunk megvételre 2 db lakást, egy 3 lakásos házban.
Bevásárló központ, boltok, buszmegálló, gyógyszertárak, sportlehetőségek a közvetlen közelben. Az 1994-ben kialakított, két utcáról is megközelíthető lakóparkban 5 épületben 16 lakás található a nyugodt, parkosított, kicsi játszótérreI is rendelkező kertben. A közös területek folyamatosan karban vannak tartva, gondnok szolgálja a lakók kényelmét (kukák rendezése, járdák, lakóparkhoz tartozó utcarészek takarítása, hólapátolás stb).
A tágas nappali az étkezőn keresztül kapcsolódik a konyhához, amely igény esetén egy kisebb fal kialakításával teljesen leválasztható. A nappali tér, valamint a két hálószobát, fürdőszoba+WC-t és előszobát tartalmazó pihenő zóna a lakás két oldalán, egymástól jól elválasztva van kialakítva. Igény szerint a nagyobbik ~25nm-es hálószoba is könnyen átalakítható két külön hálószobává.
A közös költség mindössze ~22.000 Ft/hó, amely a szokásos elemeken felül tartalmazza a szemétszállítást és a gondnoki díjat is. Az egyéni vízfogyasztást és a csatorna díjat is a közös költséggel együtt kell fizetni, melyek összege értelem szerűen a fogyasztás mértékétől függ. A fűtést és a fürdőszobai melegvíz ellátást gáz-cirkó biztosítja. A konyhában átfolyós vízmelegítő található.
A lakáshoz tartozik egy kötelezően megvásárolandó 17 nm-es zárt garázs, melynek ára 7,5 millió forint. A garázson felül +2,5 millió forintért megvásárolható egy a lakópark területén belül található, automata kapun keresztül megközelithető beállóhely is.