Eladó lakás Budapest III. kerület 55 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület 55 nm
Eladó lakás Budapest III. kerület 55 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8768610
Referenciaszám: LK077303-5072777
Frissítve: 1 napja

Budapest III. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 94,9 millió Ft

94,9 millió Ft
1,73 millió Ft/m²
55 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
földszint
Emelet
Vízparti kislakás eladó a Római-part legszebb részén. III. kerület, Római parton, közvetlen vízparti, saját védművel rendelkező társasházban, kétszobás (55nm + 20nm terasz), földszinti, kertkapcsolatos lakás eladó. A lakás egy amerikai konyhás nappaliból, egy hálószobából, gardróbhelyiségből külön fürdőszobából és WC-ből áll. A nappali és a hálószoba is saját használatú teraszra valamint a társasház kertész által rendben tartott kertjére nyílik. A lakáshoz egy saját teremgarázs-beálló is tartozik, ami kötelezően megvásárolandó 8 millió forintért. A társasház kertjéből kilépve közvetlenül a Duna partra jutunk, a Fellini, a Nap Bácsi, és egyéb kedvelt szórakozóhelyek néhány perc sétával elérhetők. Pároknak, egyedülállóknak vagy akár befektetőknek kiadásra is ideális választás. További részletekért illetve az ingatlan megtekintéséhez hívjon még ma! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érd.: Zsofka Zsófia 0620-269-8685 Referencia szám: LK077303

Építés éve:
2002
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Zsofka Zsófia
Duna House - Csillaghegy
Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 07

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 320 326 Ft
Második évtől
408 406 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%