+7 fotó
Hirdetéskód: 8934551
Referenciaszám: LK029315
Frissítve: 22 napja
Budapest III. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 139 millió Ft
139 millió Ft
1,85 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
75 m²
3 szoba
1. emelet
Leírás
Egyedülállóknak, pároknak!
Ürömhegyen új építésű társasházi nappali+1, ill. nappali+2 szobás lakások eladók.
Két külön álló házban összesen 8 lakás valósul meg, a földszinteken, ill. az emeleten is 2-2 db.
A lakások 72-75 nm közöttiek, a földszintek terasz- és kertkapcsolatokkal, az emeletiek erkéllyel.
A lakások magas műszaki tartalommal (hőszivattyús fűtés-hűtésűek, jó minőségű burkolatokkal, szaniterekkel, zsaluzia/redőnnyel), nyílászárókkal készülnek, a két épület között felszíni, de fedett parkolókkal(5M ft/db), a földszintiekhez akár garázs is tartozhat.
Adott esetben az egymás alatt-felett lévő lakások egyben is megvásárolhatóak.
Az épülett előtt az utcán parkolóhelyek lesznek kialakítva.
A környéken fejlesztő referenciamunkái megnézhetők.
A projekt átadása 2026 nyár.
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Új építésű
Hőszivattyú
2026
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Hitelkalkulátor
Második évtől
598 193 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 03