+3 fotó
Hirdetéskód: 8888791
Referenciaszám: 392636
Frissítve: 15 napja
Budapest IV. kerület eladó téglalakás 1 szobás: 46,5 millió Ft
46,5 millió Ft
1,45 millió Ft/m²
32 m²
1 szoba
földszint
Eladó téglalakás Budapest, IV. kerület, 32nm, 46.500.000Ft - Tomori utca
Eladó felújított garzon kiváló lokációban – IV. kerület, Tomori utca
Újpest kedvelt részén, a IV. kerületben, az Tomori utcában kínálunk megvételre egy 32 nm-es, földszinti, 1 szobás, felújított lakást.
Az ingatlan praktikus elosztású, az elmúlt időszakban felújításon esett át, így az új tulajdonosnak már nem kell komolyabb ráfordítással számolnia. Ideális választás lehet első lakásnak, fiatalok számára, illetve befektetésnek is kiváló, könnyen és gyorsan kiadható mérete és elhelyezkedése miatt.
Az ingatlan alacsony fenntartási költséggel üzemeltethető, így hosszú távon is kedvező választás.
Amennyiben egy azonnal költözhető, jó adottságú lakást keres Újpesten, vagy stabil befektetési lehetőséget szeretne, ez az ingatlan remek döntés lehet! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392636
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújított
Gáz (konvektor)
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 884 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
200 115 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.