Hirdetéskód: 8957900
Referenciaszám: 25330
Frissítve: 7 napja
Budapest IV. kerület eladó téglalakás 3 szobás: 75 millió Ft
75 millió Ft
842,7 ezer Ft/m²
89 m²
3 szoba
földszint
Leírás
BEFEKTETŐK FIGYELEM! – KÉT LAKÁSSÁ ALAKÍTHATÓ INGATLAN ÚJPESTEN
CSAK KÉSZPÉNZES VEVŐK ÉRDEKLŐDÉSÉT VÁRJUK!
Újpesten, a Baross utcában kínálunk megvételre egy különleges lehetőségeket rejtő, több funkciós ingatlant, amely jelenleg részben üzlethelyiségként, részben lakásként funkcionál.
Akár 2 külön lakás is kialakítható belőle!
Főbb jellemzők:
Összesen 89 nm (54 nm üzlet + 35 nm lakrész)
20 nm pince
Jelenlegi elosztás:
- 2× 20 nm üzlettér
- lakrész külön bejárattal
- konyha, szoba, közlekedő, vizesblokkok
- felújítandó állapot → teljesen saját igényre szabható
Miért nagy lehetőség?
Két külön lakás kialakítható (kiváló kiadásra )
Üzlet + lakás kombináció → vállalkozás + lakhatás egy helyen
Jó elhelyezkedés Újpesten
️ Műszaki:
- fűtés: klíma + hősugárzó
- gázóra, vízóra, okos villanyóra
- 3×16A, 3 fázisú villamos hálózat
- minden helyiségben (pince kivételével) kialakított csatornabekötési lehetőség
- több vizesblokk → átalakításhoz ideális
- masszív szerkezet, jó alap
️ Környék:
Könnyen megközelíthető, frekventált elhelyezkedés, a közelben boltok, szolgáltatások, közlekedési lehetőségek.
Ez nem egy átlagos ingatlan – hanem egy projekt!
Tulajdonságok
Téglalakás
Felújítandó
Elektromos
1940
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 771 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
322 766 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.