+4 fotó
Hirdetéskód: 8999878
Referenciaszám: 25649
Feltöltve: 6 napja
Budapest IV. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 67 millió Ft
67 millió Ft
1,14 millió Ft/m²
59 m²
2 szoba
földszint
Leírás
Újpesten, a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, rendezett, parkos környezetben kínálunk megvételre egy 59 nm-es, jó állapotú, földszinti, loggiás téglalakást.
Főbb jellemzők:
- 59 nm
- 2 szobás elosztás
- loggia (2 nm)
- földszinti elhelyezkedés
- saját, zárható kb. 6 nm-es tároló
- 1/1 tulajdon
- per-, teher- és igénymentes
Műszaki tartalom:
- részlegesen felújított villanyhálózat (konyha, fürdő)
- több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó
- thermo üveges, műanyag nyílászárók
- redőny + szúnyogháló
- fa parketta a szobákban
- kondenzációs cirkó kazán
- korszerűsített fűtőtestek
Az ingatlan eredetileg 2+1 félszobás kialakítású volt, így igény esetén könnyedén visszaalakítható!
- Közös költség: 15.000 Ft/hó
- Fűtésátalány: kb. 5.800 Ft/hó
- Átadási idő: 180 nap
A közelben megtalálható a 147-es, 196-os, 204-es, 104-es, 30-as, 230-as busz megállója. Újpest-központ és az M3-as metróállomás busszal 5 perc alatt megközelíthető. A belváros tömegközlekedéssel és autóval egyaránt rövid időn belül elérhető.
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!
Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.
Bankfüggetlen hiteltanácsadóink, az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találja meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.
A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!
Tulajdonságok
Téglalakás
4
Jó állapotú
Gázkazán