+14 fotó
Hirdetéskód: 8895801
Referenciaszám: LK078355
Frissítve: 1 napja
Budapest IV. kerület eladó téglalakás 4 szobás: 97,5 millió Ft
97,5 millió Ft
1,45 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
67 m²
4 szoba
földszint
Leírás
ÁTADÁS: 2026. MÁJUS 15.
NYUGATI TÁJOLÁS, 4 SZOBA, ERKÉLY, ZÁRT LAKÓPARK!
Világos, nyugati fekvésű, nappali + 3 hálószobás, földszinti lakás eladó Újpest egyik legzöldebb, természetközeli részén, a Duna-part és a természetvédelmi terület közelében.
Ez nem csak egy lakás ez egy tudatos döntés egy nyugodtabb, biztonságosabb élet mellett.
A lakásról:
A földszinten található, kiváló elosztású, 67 nm-es + 3 nm-es erkélyes ingatlan ideális választás családoknak és befektetőknek egyaránt.
Főbb jellemzők:
- Nappali + 3 külön nyíló hálószoba
- Nyugati tájolás kellemes délutáni és esti fények
- 3 nm-es erkély
- 1 db fürdőszoba
- 1 db külön WC
- Padlófűtés + fan-coil hűtés-fűtés rendszer
- Modern, energiatakarékos műszaki megoldások
- Földszinti elhelyezkedés
A nappali és a konyha egy légtérben kapott helyet, így egy tágas, élhető közösségi tér jött létre, amely a családi élet központja lehet.
A három külön nyíló hálószoba biztosítja a nyugodt, privát életteret minden családtag számára.
Komfort, ami valóban számít:
A lakás egyik legnagyobb értéke a padlófűtéssel kombinált fan-coil rendszer, amely prémium komfortot biztosít:
- Gyors hűtés és fűtés percek alatt reagál
- Egyenletes hőmérséklet minden helyiségben
- Energiahatékony működés alacsony rezsi
- Letisztult enteriőr (nincsenek radiátorok)
- Nyáron is valódi hűtés, nem csak temperálás
Opcionális lehetőségek:
- Gépkocsi beálló: 4M Ft / db
- Tároló: 440 nm között választható
A lakópark biztonság és életminőség:
Teljesen zárt, tokenes beléptető rendszerrel működő lakópark, ahol csak a lakók és vendégeik tartózkodhatnak.
A lakók számára elérhető:
- Saját játszótér
- Futballpálya
- Röplabdapálya
- Futópálya
Ez az autóforgalomtól védett, biztonságos környezet tökéletes választás gyermekes családoknak.
Környezet Újpest, Székesdűlő:
- Természetközeli, zöld övezet
- Duna-part pár perc távolságra
- Friss levegő, csend, nyugalom
Közlekedés: