+8 fotó
Hirdetéskód: 9009270
Frissítve: ma
Budapest IV. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 82,5 millió Ft
82,5 millió Ft
1,38 millió Ft/m²
60 m²
2 szoba
földszint
IV. Eredeti Vintage stílus lakás eladó !
IV. Csendes utcában található azaz Eredeti Vintage stílusú , 60 nm-es, 2 szintes, Világos- Tágas- Kényelmes OTTHON amit Kínálok !
Lejjebb írni fogok a lakás paramétereiről DE !
Ezt a lakást el kell jönni Megnézni- Megérezni !
A Letisztult -Nyugodt -Csendes Életminőség Érződik minden négyzet és köbcentiben !
-felújított
-konvektor + klíma
-redőny-szúnyogháló minden nyílászárón
-minőségi falazat- szigetelt...........
A lakáshoz tartozik önálló 50 nm-es Vintage stílusú bekerített kert.
A vételár tartalmazza a beépített konyha és fürdőszoba bútorokat illetve a gépesítést !
Sok-Sok mindent lehetne még írni amit úgy gondolom, hogy jobb személyesen megtapasztalni, megfogni, látni ,érezni !
Elhelyezkedése: 9 lakásos, ápolt, gondozott, Polgári életvitelű lakóközösség a szomszédság.
Megtekintése rugalmasan egyeztethető!
Ár: 82,5 M Ft
Tulajdonságok
Téglalakás
1
Felújított
Gáz (konvektor)
14 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
355 042 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.
Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.