Eladó lakás Budapest IX. kerület 60 nm
Eladó lakás Budapest IX. kerület 60 nm
Eladó lakás Budapest IX. kerület 60 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9017602
Referenciaszám: M327532-5232134
Feltöltve: ma

Budapest IX. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 91,9 millió Ft

91,9 millió Ft
1,53 millió Ft/m²
60 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
3. emelet
Emelet
Kiemelkedő befektetési potenciál a Ráday utcán! A IX. kerület egyik legkeresettebb, legerősebb bérbeadási lokációjában, a Ráday utcában, egy impozáns, 1910-ben épült, liftes társasház 3. emeletén eladó, egy teljes körű felújítást igénylő, kivételes fejlesztési potenciállal rendelkező lakás. Az ingatlan két külön bejáratos, ami lehetővé teszi, két önálló stúdiólakás kényelmes kialakítását is. Ez a struktúra különösen előnyös lehet hosszú távú bérbeadás, diák- vagy fiatal munkavállalói célcsoport kiszolgálása, illetve tovább értékesítési stratégia esetén is. A projekt valódi extrája, hogy a lakás feletti padlástér megvásárolható és beépíthető, így az ingatlan nemcsak jelenlegi állapotában, hanem jövőbeni fejlesztési lehetőségei révén is komoly értéknövekedési potenciált hordoz. Egy jól megtervezett felújítással és bővítési koncepcióval az ingatlan prémium kategóriás, egyedi befektetési termékké alakítható. A Ráday utca stabilan keresett környék, ahol a belvárosi életérzés, az éttermek, kávézók, kulturális közeg, a Duna-part közelsége, valamint a kiváló infrastruktúra és közlekedés együtt biztosítják az ingatlan folyamatos piacképességét.

Építés éve:
1910
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
liftösszkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Czinege Dániel Zsombor
OTPip - Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont Iroda