Eladó lakás Budapest V. kerület, Belváros, Október 6 utca 58 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 8872760
Frissítve: 8 napja

Budapest V. kerület eladó téglalakás 2 szobás: 130 millió Ft

130 millió Ft
2,24 millió Ft/m²
58 m²
Alapterület
2 szoba
Szobák száma
5. emelet
Emelet
Nemrég felújított, napfényes, egy hálószobás lakás eladó az 5. kerületben. Az ingatlan 62 nm-es és egy jól karbantartott századfordulós épület 5. emeletén található.  A Közép-európai Egyetem és a Szent István Bazilika ikonikus épületének szomszédságában, mindössze egy kellemes sétával elérhető a Parlament és a Duna, a Szabadsag téri park és a Deák Ferenc tér, amely Budapest egyik legnagyobb tömegközlekedési csomópontja (M1, M2, M3 metró, 2-es, 47-49-es villamos, 9-es, 15-ös, 115-ös busz), valamint több népszerű étterem és kávézó is a közelben található.  A lakás teljesen felszerelt, egy nagy nappali, egy hálószoba- udvarra néző, teljesen felszerelt konyha, valamint egy zuhanyzós fürdőszoba és egy háztartási helyiség található benne.  További információkkal kapcsolatban állunk rendelkezésére. 

Tulajdonságok

Típus:
Téglalakás
Szintek száma:
6
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Házközponti
Energetikai besorolás:
B

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 242 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 438 803 Ft
Második évtől
559 461 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Hitelfelvétel esetén akár egy héttel rövidebb lehet az ügyintézés.

Ez az ingatlan a nálunk meglévő adatok alapján azonnali értékbecslésre alkalmas lehet.

A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.